راهنما

سیستم MultiShare  چیست

سیستم MultiShare در واقع میانجی بین سیستم کاربر و سایت های نگه دارنده فایل ها است . بنابر این كافیست تا ادرس فایل مورد نظر را به سیستم دهید تا آدرس جدید را به شما بدهد. البته فراموش نكنید كه باید حساب كاربری خود را در سایت شارژ كنید.

 

روش های تبدیل لینک

دو روش برای تبدیل لینک های شما وجود دارد، مبدل لینک سریع و بخش مدیریت فایل که دارای امکانات متفاوتی هستند که در جدول زیر بررسی میشوند.

 

امکانات

مبدل لینک سریع

بخش مدیریت فایل

ذخیره بلند مدت فایل ها

 

×

عملیات بر روی فایل ها

 

×

تبدیل سریع لینک ها

×

 

کسر حجم به میزان دانلودی

×

 

 

بخش مدیریت فایل امکان ذخیره بلند مدت فایل ها و عملیات بر روی آنها را داراست. تفاوت عمده بخش مبدل سریع در واقع در عدم ذخیره و عدم نیاز به منتظر ماندن برای انتقال فایل میباشد، در صورتی که در بخش مدیریت فایل باید صبر کنید تا فایل منتقل شده و سپس دانلود نمایید.در بخش مدیریت فایل فقط در زمان گردآوری فایل حجم کسر می شود و نه در زمان دانلود از سرور، ضرایب نیز در همان ابتدا اعمال میشوند.

 

هاست های دارای ضریب

در بخش مبدل سریع حجم به میزان دانلودی از حساب شما کسر میشود و نه بیشتر مگر اینکه دارای ضریب باشد که حجم صریب یک بار در ابتدای دانلود از حساب شما کسر می شود. در حین دانلود نیز به میزان دانلودی کسر میشود. فرضا فایلی با حجم ۱گیگابایت زمان شروع دانلود(نه در زمان تبدیل و فقط در زمان شروع واقعی دانلود) ۱گیگابایت حجم از حساب شما کسر می شود و در حین دانلود اگر فرضا فقط ۵۰۰مگابایت دانلود کنید به همین میزان از حساب شما کسر میشود و اگر کامل دانلود کنید ۱گیگابایت کسر میشود. جمعا ۲گیگابایت برای ضریب ۲بر روی هاست. ضرایب در کنار لوگوی هر هاست نمایان هستند.

 

تورنت های عمومی و خصوصی

بخش های تورنت نیز دارای آموزش ها و قوانین مشابه ولی مجزا هستند که در خود این بخش ها میتوانید مطالعه بفرماید.

 

نحوه دانلود

در موقع شروع دانلود ابتدا از شما نام كاربری و رمز عبور درخواست می شود که باید وارد کنید. دقت کنید که امکان اشتراک لینک ها فقط در بخش مدیریت فایل وجود داشته و برای لیچ کردن لینک های مبدل سریع از تنظیمات مربوطه تیک ساخت لینک لیچ را زده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید.

برای تنظیم برنامه های مدیریت دانلود میتوانید به بخش مرکز اطلاعات در قسمت پشتیبانی مراجمعه بفرمایید.

 

افزونه ها

برای راحتی در تبدیل لینک می توانید از افزونه فایرفاکس نیز استفاده کنید که کار تبدیل لینک را به صورت خودکار در صفحات انجام می دهد. برای این منظور به قسمت دانلودها مراجعه کنید.

 

اطلاعات بیشتر

در صورت سوال یا مشكل می توانید با پشتیبانی آنلاین تماس گرفته و یا به بخش پشتیبانی رفته و تیکت ایجاد کنید، ولی قبل از آن به پرسش و پاسخ و مرکز اطلاعات سری بزنید .


کاربری
هاست های پشتیبانی شده


1Fichier
PreFiles
MediaFire