قوانین

قوانین کاربری:
1-فقط کاربران ایرانی که در درون ایران زندگی می کنند حق استفاده از این سیستم را دارند.

2-حداکثر سرعت مجاز هر کاربر برای دانلود از سرورهای ما 10Mbit/s می باشد.

3-هر نام کاربری متعلق به یک کاربر است و اشتراک گذاری حساب کاربری ممنوع است.

4-فشار آوردن به سرورها به هر نحو مانند تعداد کانکشن بالا به سروها یا اقدام برای کرک رمزها ممنوع میباشد.

5-حسابهایی که به هر نحو به سوءاستفاده از محدود نبودن سیستم ها بپردازند، برای مدتی غیرفعال می شوند.

6-در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین بالا MultiShare می تواند حساب شما را تا رفع اتحام غیر فعال نموده و در صورت نیاز حذف نماید. در این صورت تمامی حجم موجود در حساب شما مصادره می گردد.

7-حفظ امنیت نام کاربری و رمز عبور هر کاربر به عهده خودش میباشد و در صورت لو رفتن حساب کاربری به دلیل بی دقتی کاربر، این وبسایت هیچ مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز فرد یا افراد دیگر از حساب کاربر نخواهد داشت.

8-حساب های کاربری که بیش از شش ماه خرید نداشته باشند غیر فعال شده و برای فعالسازی دوباره آنها باید خرید صورت بگیرد.

9-تمامی سرویس های ارائه شده بدون هیچ گونه گارانتی بوده و هیچ تضمینی ارائه نمی شود.

10-در صورت کسر بیش از مقدار دانلودی از حساب به دلیل استفاده از "پر اکسی" ها یا میانجی های مشابه این وبسایت هیچ مسئولتی در قبال بازپس دادن حجم ندارد و این گونه موارد جزء خطاهای سیستم نیست.

11-مسئولیت فایل های دانلودی و جابه جا شده کاملا به عهده خود کاربر است و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات فایل ها ندارد.

12-برخی هاست ها دارای ضریب در کسر حجم هستند که در اعلان های عمومی اعلام می شود. این ضریب ها فقط و فقط برای هاست های اعلام شده و به منظور تامین هزینه های آنها وجود دارند.

13-تمامی اطلاعات کاربران کاملا محفوظ بوده و به هیچ وجه فروخته نمیشود و مورد سوءاستفاده قرار نمی گیرد. ما از اطلاعات تماس شما فقط برای تماس در مواقع ضروری استفاده می کنیم.

14-فقط در صورت درخواست رسمی از "مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران" این وبسایت موظف است تا اطلاعات را در اختیار بخش زیربط قرار دهد.

15- بازگشت مبلغ تا 7 روز پس از خرید با تماس از طریق بخش پشتیبانی قابل انجام است.

16- برخی هاست های دارای محدودیت تبدیل لینک روزانه هستند. به این معنی که از هاست مورد نظر در هر روز امکان تبدیل میزان معنی از حجم یا تعداد لینک وجود دارد. لیست هاست ها و میزان محدودیت آنها در این قسمت موجود است.

17- ممکن است این قوانین تغییر کند، بنابراین کاربران می توانند تا در صورت نپذیرفتن آن در هر زمان حساب خود را غیرفعال کنند.


کاربری
هاست های پشتیبانی شده


X 2
Mega.co.nz
X 2